Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Tomaszkowo

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka budowlana przy lesie Tomaszkowo

Tomaszkowo,warmińsko-mazurskie

390 000 zł1 304 m² 299,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy - przy polu golfowym w Naterkach - z domkiem 35m Jeśli szukasz miejsca pod dom całoroczny lub wakacyjny bez ryzyka i długiego oczekiwania na decyzje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Wodnika

Tomaszkowo,warmińsko-mazurskie

850 000 zł2 161 m² 393,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Perfekt Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2161 m2 położoną przy ul. Wodnika w obrębie Tomaszkowo w gminie Stawiguda. Działka w terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Wulpińska

Tomaszkowo,warmińsko-mazurskie

1 099 000 zł240 m² 4 579,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²

Dwupoziomowy dom w Tomaszkowie to idealna propozycja dla osób, które szukają komfortowej przestrzeni w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Olsztynem. Tomaszkowo od lat cieszy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Drozda

Tomaszkowo,warmińsko-mazurskie

750 000 zł1 885 m² 397,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość gruntową o powierzchni 1 885 m, oznaczoną numerem ewidencyjnym 182/5, położoną przy ul. Drozda w spokojnej i cenionej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Działka budowlana ogrodzona Tomaszkowo

Tomaszkowo,warmińsko-mazurskie

1 800 000 zł3 164 m² 568,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

MB Nieruchomości oferuje bardzo atrakcyjną działkę budowlaną w pełni uzbrojoną o powierzchni około 3200 m2 położoną 3 km od granicy Olsztyna w miejscowości Tomaszkowo. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Tomaszkowo

Tomaszkowo,warmińsko-mazurskie

480 000 zł3 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 3000 m2 w Tomaszkowie (prestiżowa podolsztyńska miejscowość). W odległości kilkuset metrów od działki dwa atrakcyjne turystycznie i krajobrazowo jeziora (naterskie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Wilcza

Tomaszkowo,warmińsko-mazurskie

490 000 zł2 762 m² 177,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w Tomaszkowie gmina Stawiguda przy ulicy Wilczej. Działka na niewielkiej górce, w planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem: 1mn.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Tomaszkowo

Tomaszkowo,warmińsko-mazurskie

473 700 zł1 579 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

MB Nieruchomości oferuję działkę budowlaną w pełni uzbrojoną o powierzchni 1579 m2 położona w miejscowości Tomaszkowo gmina Stawiguda 300 m od brzegu jeziora Wulpińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Wulpińska

Tomaszkowo,warmińsko-mazurskie

699 000 zł2 765 m² 252,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

! oferta tylko W naszym biurze nieruchomości! link do filmu: LOKALIZACJA: Na sprzedaż posiadamy działkę w Tomaszkowie przy ul. Wulpińskiej o powierzchni 2765.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Tomaszkowo

Tomaszkowo,warmińsko-mazurskie

299 000 zł1 588 m² 188,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana W pięknej miejscowości tomaszkowo, położonej nad czystym Jeziorem Wulpińskim. W sąsiedztwie nowoczesnej zabudowy domków jednorodzinnych Na sprzedaż oferujemy działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Tomaszkowo

Tomaszkowo,warmińsko-mazurskie

1 945 000 zł281,87 m² 6 900,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Nowa cena Nowoczesny dom o niebanalnie zaprojektowanych elewacjach i przestronnym wnętrzu. Duże, efektowne przeszklenia podnoszą jego walory estetyczne i dodają mu lekkości. Konstrukcja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Łabędzia

Tomaszkowo,warmińsko-mazurskie

4 500 zł92,30 m² 48,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:529 m²

Dom w centrum Tomaszkowa, 200m do sklepu i przystanku. Na parterze przestronny salon z kominkiem, duża kuchnia i łazienka z prysznicem. Na piętrze 2 duże sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Tomaszkowo

Tomaszkowo,warmińsko-mazurskie

1 100 000 zł245 m² 4 489,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²

Nowa cena .MB Nieruchomości oferuje piękny dom o powierzchni całkowitej 245 m2 użytkowej 198 m2 na ogrodzonej i zagospodarowanej działce 308 m2 położony w ekskluzywnym osiedlu na skraju.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Wodnika

Tomaszkowo,warmińsko-mazurskie

899 000 zł2 277 m² 394,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Perfekt Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży piękną działkę budowlaną o powierzchni 2277 m2 położoną przy ul. Wodnika w obrębie Tomaszkowo w gminie Stawiguda. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy, ul. Wulpińska

Tomaszkowo,warmińsko-mazurskie

1 099 000 zł240 m² 4 579 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Biuro M2 Olsztyn ma przyjemność przedstawić dom w zabudowie szeregowej wykończony z największą starannością z wykorzystaniem materiałów klasy premium, z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Tomaszkowo,warmińsko-mazurskie

1 099 000 zł240 m² 4 579,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Szukasz domu dla siebie i rodziny? Marzysz o własnym ogródku i pięknej okolicy? Ten dom będzie idealny dla Ciebie. Biuro Oaza Nieruchomości prezentuję na sprzedaż atrakcyjny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Tomaszkowo

Tomaszkowo,warmińsko-mazurskie

4 zł/m²4 500 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadamy w swojej ofercie wynajmu plac utwardzony o powierzchni 4500 m2, położoną tuż za granicami administracyjnymi Olsztyna. Dodatkowo na placu jest wolnostojący blaszak/magazynek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Jastrzębia

Tomaszkowo,warmińsko-mazurskie

390 000 zł3 620 m² 107,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

**działka budowlana na sprzedaż w Tomaszkowie - przy polu golfowym** Działka z mpzp - nie czekasz na warunki zabudowy! symbol: 4mn opis: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej uchwała:.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Tomaszkowo

Tomaszkowo,warmińsko-mazurskie

590 000 zł35 m² 16 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 304 m²

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

289 000 zł3 001 m² 96,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę rolną (klasa ivb i V) z przeznaczeniem pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego. Działka posiada aktualne warunki do zabudowy. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tomaszkowo +3 km

379 000 zł1 421 m² 266,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki budowlanej Dorotowo, gmina Stawiguda, powiat olsztyński Przedmiot oferty: przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tomaszkowo +3 km

395 000 zł1 774 m² 222,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1774 m2, położona w Dolinie Wierzby, w Dorotowie, w gminie Stawiguda. Nieruchomość leży na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tomaszkowo +3 km

290 000 zł1 731 m² 167,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

! oferta tylko W naszym biurze nieruchomości! link do filmu: LOKALIZACJA: Na sprzedaż posiadamy działkę w Dorotowie (Dolina Wierzby) o powierzchni 1731 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tomaszkowo +3 km

299 000 zł3 000 m² 99,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Szukasz spokojnego miejsca, gdzie będziesz mógł wybudować wymarzony dom dla swojej rodziny? Potrzebujesz miejsca, gdzie będziesz mógł odpocząć i zdystansować się od problemów życia.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tomaszkowo +3 km

2 600 000 zł13 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Ta nietuzinkowa działka budowlana o powierzchni 1,3 ha (13 011 m ) zlokalizowana jest w malowniczym Dorotowie, gmina Stawiguda koło Olsztyna. Działka usytuowana jest bardzo blisko Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tomaszkowo +3 km

1 150 000 zł219 m² 5 251,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wyjątkowy dom w stylu dworkowym w Naterkach otoczony lasem państwowym! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Naterki, zaledwie kilka minut od Olsztyna.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tomaszkowo +4 km

356 000 zł1 981 m² 179,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow. 1981 m2, położona w pobliżu pola golfowego Mazury Golf & Country Club we wsi Naterki przy ul. Brylantowej. Teren, w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tomaszkowo +4 km

250 000 zł1 814 m² 137,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana we wsi Naterki, położona przy ul. Brylantowej, w pobliżu pola golfowego Mazury Golf & Country Club. Teren, w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, oznaczony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tomaszkowo +4 km

125 860 zł899 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro M2 Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działek budowlanych w malowniczej miejscowości Naterki, gmina Gietrzwałd, województwo warmińsko-mazurskie. Szukasz idealnego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tomaszkowo +4 km

757 640 zł4 888 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny składający się Z czterech działek 51/7 -1285 m2, 51/8 - 1201 m2, 51/14 -1202 m2, 51/15 - 1202 m2. W sumie 4888 m2. Grunt zlokalizowany W gronitach.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tomaszkowo +4 km

183 315 zł1 111 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam atrakcyjną działkę o numerze ewidencyjnym 51/9 Obręb 4 Gronity o pow. 1111 m2, w Gronitach koło Olsztyna. Nieruchomość w obowiązującym miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tomaszkowo +4 km

198 330 zł1 202 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę o numerze ewidencyjnym 51/15 Obręb 4 Gronity o pow. 1285 m2, w Gronitach koło Olsztyna. Nieruchomość w obowiązującym miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tomaszkowo +4 km

222 000 zł1 200 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę o numerze ewidencyjnym 51/14 Obręb 4 Gronity o pow. 1200 m2, w Gronitach koło Olsztyna. Nieruchomość w obowiązującym miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tomaszkowo +4 km

198 330 zł1 201 m² 165,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę o numerze ewidencyjnym 51/8 Obręb 4 Gronity o pow. 1201 m2, w Gronitach koło Olsztyna. Nieruchomość w obowiązującym miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tomaszkowo +4 km

237 725 zł1 285 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę o numerze ewidencyjnym 51/7 Obręb 4 Gronity o pow. 1285 m2, w Gronitach koło Olsztyna. Nieruchomość w obowiązującym miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tomaszkowo +4 km

299 900 zł1 447 m² 207 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

M2 Estate prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1 447 m, położoną w miejscowości Bartąg w gminie Stawiguda, przy ul. Gietrzwałdzkiej. Teren objęty jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tomaszkowo +5 km

570 000 zł7 774 m² 73,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży piękną działkę przeznaczoną pod zabudowę wolnostojącą jednorodzinną z własnym stawem. Działka posiada powierzchnię 7774m2 i jest objęta planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tomaszkowo +5 km

350 000 zł1 442 m² 242,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną, objętą planem zagospodarowania przestrzennego i oznaczoną symbolem mn-8 o podstawowym przeznaczeniu pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tomaszkowo +5 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Tomaszkowo

Tomaszkowo,warmińsko-mazurskie

1 300 000 zł74 m² 17 631,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Bresdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament z dostępem do linii brzegowej jeziora Naterskiego (świętajno Naterskie). Takie nieruchomości nie pojawiają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Tomaszkowo

Tomaszkowo,warmińsko-mazurskie

1 250 000 zł240 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wyjątkowa nieruchomość nie dla każdego. Klasyczna elegancja, dopracowana w każdym szczególe. Wykwintna elegancja i klasa sama w sobie. Nieruchomość nie wymaga wkładu finansowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sokola

Tomaszkowo,warmińsko-mazurskie

2 997 000 zł280 m² 10 704 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 590 m²

Wirtualny spacer! Biuro Nieruchomości optimo ma przyjemność zaprezentować niebanalną luksusową rezydencję położoną w sercu pod olsztyńskich lasów i jezior! Dom idealnie nadaje się dla.